Sdílet tuto stránku

Lezení venku, kurz via ferraty s horským průvodcem i pro úplné začátečníky

Lezení venku: Vodní brána u Semil - via ferraty s horským průvodcem
program:
Workshop je určen pro každého, kdo si chce vyzkoušet lezení na via ferrata nebo-li zajištěné cestě s doprovodem zkušeného horského průvodce. Během kurzu se naučíte zásady bezpečného pohybu na zajištěných cestách a správně používat kompletní ferratové vybavení. 

Cena: 400,- osoba             

Max. počet osob na jednoho průvodce je 6. 

Odkazy:
Zpráva a fotografie, jak vypadá kurz na Vodní bráně 

Důležité: Jedná se o kurz pro účastníky festivalu Dech hor v Jilemnici – registrace mailem na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  tel.: 721 471 942 

mapa:  https://mapy.cz/s/sLQv
Sraz: 9:00 Společenský dům JILM
nebo
Parking a sraz v 9:30: ulice U Tunelu, Semily, okres Semily, GPS: 50.6139483N, 15.3098781E

Popis příjezdu:
Po příjezdu do Semil od nemocnice směrem z Jilemnice projedete kruhovou křižovatku na náměstí 1. výjezdem k Muzeu Semily na křižovatku se zrcadlem doleva okolo garáží až ke kovovému mostu přes Jizeru na sídliště Řeky. Za tímto mostem doprava. Projedete tímto sídlištěm až k opuštěné továrně Hibler. Před ní doprava okolo cikánského gheta. Před lávkou pro pěší doleva a po prašné cestě až ke garážím, kde cesta končí a tam je sraz. Odtam je to cca 200 metrů po levém břehu řeky Jizery. Parkujte tak, abyste neomezovali příjezd ani výjezd majitelům garáží.

 

  • Čas: 09:00 - 13:00
  • Datum: 2018/11/25
Sdílet »

Dech hor na Facebooku

KRKONOŠE - film Viktora Kuny a Martina Krále

 

Film Dech hor