Sdílet tuto stránku

Lezení venku, kurz via ferraty s horským vůdcem i pro úplné začátečníky: na Vodní bráně - via ferraty s horskými vůdci UIAGM, Vojtěchem Dvořákem na Zdeňkem Hákem "Háčkem"

Lezení venku: Vodní brána u Semil - via ferraty s horským vůdcem 
program:
Workshop je určen pro každého, kdo si chce vyzkoušet lezení na via ferratě pod dohledem profesionálního horského vůdce. Během kurzu se naučíte správně používat postroje, navazovat a používat tlumiče pádu i pravidla co dělat, když na via ferratě náhodou upadnete. Jako bonus pro festoval Dech hor bude pro vás připraveno slanění Vodní brány  a případně i lezení s horním lanem tzv. top rope.

Cena: 
   1 osoba               2 osoby           3 osoby             4 osoby            5 osob              6 osob
1200 Kč/osoba     600 Kč/osoba   400 Kč/osoba   300 Kč/osoba   300 Kč/osoba   300 Kč/osoba

Max. počet osob na jednoho horského vůdce je 6. Počet horských vůdců: 2 - Vojtěch Dvořák, Zdeněk Hák
Odkazy:
Zpráva a fotografie, jak vypadá kurz na Vodní bráně 
Co vše se na takovém kurzu naučíte?

Důležité: Jedná se o kurz pro účastníky festivalu Dech hor v Jilemnici – registrace mailem na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

mapa:  https://mapy.cz/s/sLQv
Sraz: 9:00 Společenský dům JILM
nebo
Parking a sraz v 9:30: ulice U Tunelu, Semily, okres Semily, GPS: 50.6139483N, 15.3098781E
Popis příjezdu:
Po příjezdu do Semil od nemocnice směrem z Jilemnice projedete kruhovou křižovatku na náměstí 1. výjezdem k Muzeu Semily na křižovatku se zrcadlem doleva okolo garáží až ke kovovému mostu přes Jizeru na sídliště Řeky. Za tímto mostem doprava. Projedete tímto sídlištěm až k opuštěné továrně Hibler. Před ní doprava okolo cikánského gheta. Před lávkou pro pěší doleva a po prašné cestě až ke garážím, kde cesta končí a tam je sraz. Odtam je to cca 200 metrů po levém břehu řeky Jizery. Parkujte tak, abyste neomezovali příjezd ani výjezd majitelům garáží.

 

  • Čas: 09:00 - 13:00
  • Datum: 2017/11/26
Sdílet »

Dech hor na Facebooku

KRKONOŠE - film Viktora Kuny a Martina Krále

 

Film Dech hor